Marie Kalmusová: Hlášení místního rozhlasu PDF Tisk Email
Hodnocení uživatelů: / 5
NejhoršíNejlepší 
Napsal uživatel Marie Kalmusová   
Pátek, 03 Září 2010 15:59
Velikost písma:

Tuto příhodu mi vyprávěl můj strýc jako vtip, který napsal život a skutečně se odehrála v městečku Častolovice, za doby starostování pana Beránka. To je jediné jméno, které mohu použít.

Nedaleko Orlice, u prostředního mostu, měl pan X stoh. A protože to bylo místečko odlehlé, přímo vyzývalo k hrátkám milostným.
Veselá panička K tam randila s panem Š tak moc, až se jim stala nehoda a museli volat o pomoc.  Volali dlouho, až nakonec jel kolem pan X a zavolal pana doktora F na pomoc. Přestože všichni aktéři této události přislíbili mlčenlivost, jak to tak chodí, zpráva se přesto šířila celými Častolovicemi. Korunu tomu nasadil tehdejší starosta, když se druhý den po oné "události" ozvalo hlášení místního rozhlasu: "Žádáme pana X, aby si uklidil svůj stoh. Upozorňujeme občany, že to, co se povídá, není pravda  a kdo by toto říkal, může být za to potrestán. Konec hlášení."
Častolovičtí vycházeli ze svých domů, aby lépe slyšeli rozhlas a kdo doposud nevěděl, bylo mu sděleno ostatními.

 PageRank

WebInfo - SEO analýza


Vytvořil a spravuje Daniel Beneš © 2010 - 2015 | Grafika Daniel Beneš & Jiří Václavík © 2010 - 2015
Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko